Europese Kampioenschappen SPRINGEN – Antalya (Tur) – Een buitengewone middag voor onze Chiara Pellacani, die eerst Europese kampioene werd op de 1 meter plank, en vervolgens, samen met Michele Santoro (Marina Militare), de zilveren medaille veroverde. pic.twitter.com/cZT54m79Qw Read More
Home » Europees Kampioenschap SPRINGEN – Antalya (Tur) – Buitengewone middag voor onze Chiara Pellacan
Europees Kampioenschap SPRINGEN – Antalya (Tur) – Buitengewone middag voor onze Chiara Pellacan
Related Posts
Het Protocol van Overeenstemming tussen het Ministerie van Cultuur en de Guardia di Finanza is vandaag vernieuwd.
Vandaag is het Protocol van Overeenstemming tussen het Ministerie van Cultuur en de Guardia di Finanza vernieuwd. De overeenkomst is ondertekend door de Minister van… BronHet Protocol van Overeenstemming tussen het Ministerie van Cultuur en de Guardia di Finanza is vandaag vernieuwd.
Zo wordt een synergie versterkt die al geruime tijd bestaat tussen het Dicastero en het Corps.
Zo wordt een synergie versterkt die al geruime tijd bestaat tussen het Dicastero en het Corps, die zich uit in verschillende samenwerkingslijnen. #NoiconVoi Read More
#GdiF #Pisa Schoonheid tegen lage kosten, maar met hoge risico’s. Een esthetische medische praktijk is in beslag genomen.
#GdiF #Pisa Schoonheid tegen lage kosten, maar met hoge risico’s. Een esthetische medische praktijk is in beslag genomen en de verantwoordelijke is aangeklaagd voor het… Bron#GdiF #Pisa Schoonheid tegen lage kosten, maar met hoge risico’s. Een esthetische medische praktijk is in beslag genomen.