Gefeliciteerd met de start van het nieuwe schooljaar! 🎈 We weten hoe belangrijk het is om samen met de kleintjes te zijn in deze grote momenten, daarom konden onze collega’s ook dit jaar op 1 september aanwezig zijn bij de eerste schoolstappen van hun kinderen in groep 1-4. 🎒 Familie en werk – zonder compromissen. Waarom deze post? We geloven dat een werknemer zich alleen voor de veiligheid van het land kan inzetten als iemand ook voor hen zorgt. Het verhaal gaat niet alleen over bonussen – het is onze waarde MENS in het echte leven. 🏫 De eerste schooldag is maar één keer in ieders leven⬇️ Als jouw kind in groep 1-4 zit, biedt FID een betaalde vrije dag op de eerste schooldag, zodat jij daar kunt zijn waar je nodig bent. ⚭ Belangrijke levensbeslissingen – tijd voor bijzondere levensmomenten⬇️ Trouwen is een beslissing die zowel moed als vastberadenheid vereist. Ook dat vieren we. FID biedt elke collega die trouwt drie betaalde vrije dagen. Want zulke levensmomenten vragen om tijd en aanwezigheid. 🎓 Je eigen of het afstuderen van je kind – een moment dat je moet beleven⬇️ Het is belangrijk om successen te vieren – je eigen of die van anderen. Read More
Gefeliciteerd met de start van het nieuwe schooljaar! 🎈 We weten hoe belangrijk het is om samen met de kleintjes te zijn in deze grote momenten.
Related Posts
📸 Engaged with FATF VP Giles Thomson & MENAFATF VP Hamed Saif Al-Zaabi.
📸 Engaged with FATF VP Giles Thomson & MENAFATF VP Hamed Saif Al-Zaabi. pic.twitter.com/r7FGMGFygn Read More
🌐 At #CambridgeSymposium, EG Chair Elżbieta Franków-Jaśkiewicz highlighted the evolving role of FIUs in tackling financial crime – from cyber fraud to crypto laundering. 🤝 Strengthening PPPs, resourcing FIUs, and global cooperation with FATF, INTERPOL & others remain key.
🌐 At #CambridgeSymposium, EG Chair Elżbieta Franków-Jaśkiewicz highlighted the evolving role of FIUs in tackling financial crime – from cyber fraud to crypto laundering.🤝 Strengthening… Bron🌐 At #CambridgeSymposium, EG Chair Elżbieta Franków-Jaśkiewicz highlighted the evolving role of FIUs in tackling financial crime – from cyber fraud to crypto laundering. 🤝 Strengthening PPPs, resourcing FIUs, and global cooperation with FATF, INTERPOL & others remain key.
#GdiF #Catanzaro in samenwerking met @poliziadistato in beslag genomen elektronische apparatuur voor
#GdiF #Catanzaro in samenwerking met @poliziadistato zijn elektronische apparatuur voor het detecteren van verkeersinbreuken, de zogenaamde “Targa System”, in beslag genomen, geïnstalleerd door enkele gemeenten.… Bron#GdiF #Catanzaro in samenwerking met @poliziadistato in beslag genomen elektronische apparatuur voor